:
:
December 30-án, pénteken este tartotta hagyományos évzáró gáláját a Szerb Kosárlabda Szövetség.

Fotó: KSS.rs
Szerbiában az év nõi kosárlabdázójának Sonja Petrovic-ot választották. Petrovic a húzóembere volt a riói Olimpián bronzérmes válogatottnak. Számokban ez azt jelenti, hogy az ötkarikás játékokon 14.6 pontot, 5.1 lepattanót és 3.6 gólpasszt jegyzett mérkõzésenként. Klubszinten az USK Praha együttesével Euroliga Final Four-ban szerepelt és cseh bajnok lett.
Híreink követhetõek Facebook, Twitter és Instagram oldalunkon!


