Sorozatban harmadik sikerét ünnepelhette Krivacevic Tijana és Raksányi Krisztina csapata

:

:

Fotó: CDB Clarinos Tenerife

Szerdán a spanyol élvonalban a CDB Clarinos Tenerife a Campus Promete otthonában lépett pályára és óriási csatában 62-60-as sikert aratott. Ez volt sorozatban a harmadik, összességében a hetedik győzelmük. Krivacevic Tijana és Raksányi Krisztina csapata így a vesztett pontokat tekintve is elmozdult a kieső helyről.

A Campus Promete kezdte jobban az összecsapást. 10 ponttal is vezettek a mérkőzés elején, a félidőben pedig 35-30 állt az eredményjelzőn. A harmadik negyedben fordított a Tenerife. Az utolsó 10 percnek 44-42-es vezetésről futottak neki. Nyolc ponttal is megléptek, de az utolsó két percbe fordulva 60-59-re fordított a Campus Promete. Emmanuella Mayombo értékesítette végül a győztes triplát.

Krivacevic Tijana 12 perc alatt 2 pontot, 2 lepattanót és 2 gólpasszt jegyzett. Raksányi Krisztina közel 26 perc alatt 6 pontot és 1 lepattanót ért el.