:

:

Csütörtökről péntekre virradóra három mérkőzést rendeztek a WNBA-ben.

Az Indiana Fever és a Dallas Wings összecsapásáról Határ Bernadett szereplése miatt korábban írtunk.

A Chicago Sky 91-68-ra verte a New York Liberty-t. A 37-13-as harmadik negyedben hagyták állva riválisukat.  Kahleah Copper és Diamond DeShields 18-18 egységig jutott, míg Courtney Vandersloot és Allie Quigley 13-13 pontot ért el. Sorozatban hetedik meccsét nyerte a Sky és ezzel új klubrekordot állított fel.

A Los Angeles Sparks szoros mérkőzésen 89-82-re múlta felül a Washington Mystics alakulatát. Az igencsak hullámzó és fordulatos összecsapáson az utolsó két percbe a Sparks 82-80-as vezetéséről érkeztek a csapatok. Innen 7-2-vel zárta a meccset a Sparks. Te’a Cooper 26, míg Amanda Zahui 17 egységig jutott. Washingtoni oldalon Leilani Mitchell ért el 26 pontot.

Indiana Fever – Dallas Wings 64-89 (12-24, 12-19, 23-19, 17-27)
New York Liberty – Chicago Sky 68-91 (14-18, 13-37, 25-18, 16-18)
Los Angeles Sparks – Washington Mystics 89-82 (17-23, 32-21, 18-22, 22-16)