:
:
Az elmúlt évad ezüstérmese az Atomerõmû KSC Szekszárd az Euroliga selejtezõ után az elsõ bajnoki mérkõzésén is gyõzelmet ünnepelhetett. A szekszárdiak a papírformának megfelelõen 93-53-ra múlták felül az MTK Budapest csapatát.
Eredmény
Atomerõmû KSC Szekszárd – MTK Budapest 93-53 (31-10, 23-9, 21-21, 18-13)
Statisztika



