Szekszárd az első továbbjutó a Hepp Kupa 2. fordulójából

:

:

Fotó: Jantner Zsolt / Atomerőmű KSC Szekszárd

A Hepp Kupa 2. fordulójának nyitó mérkőzésén az Atomerőmű KSC Szekszárd II. 83-47-re legyőzte a PINKK-PVSK U23 együttesét.

Az első negyedben még nem alakult ki nagy különbség a felek között. 10 perc után 19-15-re vezetett a KSC. A második szakaszban is sokáig fej-fej mellett haladtak a csapatok. A félidő utolsó két percében 32-31 után szakította le riválisát a Szekszárd. A hazaiak 9-0-val zárták az első 20 percet és így a félidőben 41-31-re vezettek.

A harmadik negyed első percei döntöttek. 19-2-es sorozattal kezdett a Szekszárd, amivel 60-33-ra lépett el. A játékrész végére a 30 pontot is átlépte a differencia. A záró szakaszban kiegyenlítettebb játék mellett stabilan őrizte előnyét a KSC. Végül 83-47-es hazai siker született.

Mányoky Réka 19 ponttal és 12 lepattanóval, míg Bárányos Flóra 15 ponttal és 15 lepattanóval ért el dupla-duplát szekszárdi oldalon. A PINKK legeredményesebbje a 14 pontos Borbás Panni volt.

Atomerőmű KSC Szekszárd II. – PINKK-PVSK U23 83-47 (19-15, 22-16, 25-4, 17-12)