Szoros mérkőzésen maradtak alul Studer Ágiék

:

:

Fotó: Flammes Carolo Basket Ardennes

Szombaton este a francia bajnokság 18. fordulójában a Flammes Carolo Basket 63-69-es vereséget szenvedett a Tarbes otthonában.

Jól indították a mérkőzést a Carolo játékosai, de ezt követően az egész negyedben felváltva vezetett a két csapat, 18-17-es eredménnyel zárult az első 10 perc. A második játékrész teljesen kiélezett volt, a legnagyobb különbséget 31-24-nél rögzíthettük a Tarbes javára. Innen a félidőig felállt a Flammes Carolo Basket, és 38-37-es állásnál mehettek pihenőre a csapatok. A harmadik etap egyértelműen a hazai csapaté volt (17-10), és ez a 10 perc döntötte el a mérkőzést is, hiszen az utolsó negyedben már nem tudták megfordítani Studer Ágiék az eredményt, így továbbra sem szakadt meg a csapatuk rossz sorozata.

A Flammes Carolo Basket színeiben Studer Ágnes kezdő játékosként 16 perc 44 másodpercet töltött a pályán, ez idő alatt 8 pont (2 tripla) és 3 gólpassz került a statisztikai lapjára.