Csütörtökön megkezdődött az 50. Sió Kupa Szekszárdon. A nyitó mérkőzésen az ELTE-BEAC Újbuda 87-69-es vereséget szenvedett a Sepsiszentgyörgytől.
A hazai előszezon immár fél évszázados múltra visszatekintő eseményén ezúttal a házigazda Szekszárd mellett a Csata, a BEAC a Sepsi-SIC vesz részt.
A csütörtökön kezdődő jubileumi 50. Sió Kupa felvezetéseként tartott sajtótájékoztatót az Atomerőmű KSC Szekszárd.