:
:
Korábban hírt adtunk arról, hogy a hazánkban is két évet eltöltõ Tamara Radocaj távozott francia csapatától. Vasárnap délelõtt hivatalossá vált, hogy a szerb irányító a Wisla Krakow-nál folytatja pályafutását.
Radocaj szezon elején a francia La Roche Vendée Basket csapatánál mindössze négy mérkõzésen lépett pályára. Ezeken 4,3 pont és 3,3 lepattanó volt az átlaga.
A Wisla Krakow felemásan kezdte a szezont, hiszen a bajnokságban 7 gyõzelemmel és 1 vereséggel a tabella élén állnak. Az Euroligában azonban mind a négy mérkõzésüket elveszítették és jelenleg már az Európa Kupa negyeddöntõjét érõ 5-6. helytõl is igen távol vannak.
Radocaj az évad végéig írt alá a lengyel gárdához. A klub közleménye szerint közvetlenül a válogatott szünet után november 19-én a Gorzow otthonában sorra kerülõ bajnoki mérkõzésen bemutatkozhat.


