Tartalékosan is nyert a Győr a KP Brno ellen

:

:

Pénteken felkészülési mérkőzést vívott az UNI Győr – MÉLY ÚT és a KP Brno. Tartalékosan is magabiztos 69-50-es győri siker született.

A klub honlapjának beszámolója szerint a műtét után lábadozó Raksányi Krisztina mellett betegség miatt Dombai Réka, Révész Boróka, Dúl Panka, Varga Zsófia és Kéita Aya sem tudott pályára lépni. Az első félidőben fej-fej mellett haladtak a csapatok. Az első negyed végén 19-19, a félidőben 32-32 állt az eredményjelzőn.

A harmadik negyedben hagyta állva riválisát Győr. A KP Brno közel öt percen át nem talált be. Végül pedig 26-6-ra nyerte ezt a szakaszt Milos Pavlovic együttese. Az utolsó 10 perc újra kiegyenlített játékot hozott, de Hruscaková 14, Török 12 és Ygueravide 11 pontjával maagbiztos 69-50-es győri siker született.

Eredmény, pontszerzők (Forrás: gyorikosar.hu)

UNI Győr MÉLY-ÚT–KP Brno 69–50 (19–19, 13–13, 26–6, 11–12)

UNI Győr: Ygueravide 11/3, Baffy, Czank 4, Hruscaková 14/3, Barnai 9. Cs.: DeVaughn 6, Papp 9/6, Török Á. 12/6, Mansaré 4. Edző: Milos Pavlovic.