Hirdetés
Archivum

Theodoreán Alexandra hosszabbított Szekszárdon



:

:

Hirdetés

Az Atomerõmû KSC Szekszárd együttese a hivatalos honlapján jelentette be, hogy Theodoreán Alexandrával a következõ két évre, a 2018/2019-es évad végéig megállapodtak a folytatásról.

„Elkezdtük felépíteni a következõ szezon csapatát. Elõször a magyar magot szeretnénk kialakítani, amelynek elsõ lépéseként megállapodtunk a közös folytatásról a kiválóan teljesítõ csapatkapitányunkkal, Theodoreán Alexandrával. Szerencsére könnyen és gyorsan megegyeztünk a részleteket illetõen. Mint ahogyan eddig, úgy a következõ két szezonban is számítunk Alexandra hatalmas munkabírására, alázatára, lojalitására, amellyel belopta magát a szurkolóink és a mi szívünkbe is.” – idézi Szabó Gergõ klubigazgató szavait a klub hivatalos honlapja.

Theodoreán Alexandra idén már az ötödik szezonját kezdte Szekszárdon. Ebben az évadban eddig 15 találkozón 23.9 perc alatt 6.1 pontot, 2.6 lepattanót és 2.4 gólpasszt átlagolt.

Hirdetés