Hirdetés
Archivum

Tóth Orsolya lett a debreceni U18-as 3×3-as Európa-bajnokság MVP-je



:

:

Hirdetés

A sokáig emlékezetes finálét követõen kiosztották a Debrecenben rendezett U18-as 3×3-as Európa-bajnokság egyéni elismeréseit.

A torna legértékesebb játékosa (MVP) Tóth Orsolya lett, aki az aranyérmes magyar válogatott legeredményesebb játékosaként 25 ponttal zárt az Európa-bajnokság öt mérkõzésén.

A 25 pontjával Tóth a teljes debreceni mezõnyt nézve a lengyel Wiktoria Kellerrel holtversenyben a legtöbb pontot szerzõ nõi játékos lett.

A torna All-Star csapatát az MVP Tóth Orsolya mellett Yulia Zarubina (Oroszország) és az elõbb már kiemelt Wiktoria Keller (Lengyelország) alkotja.

Gratulálunk!

Hirdetés