Tóth Tímeáék értékes gyõzelme a San Diego felett

:

:

Megszerezte negyedik gyõzelmét az idei évadban az UTSA. Tóth Tímea együttese izgalmas végjátékban 87-77-re gyõzte le a San Diego gárdáját.

Az UTSA alakulatára kilencnapos szünet után egy jó formában lévõ rivális várt. A San Diego ugyanis az elmúlt négy meccsét követõen gyõztesen hagyta el a pályát. A két csapat között sokáig nem alakult ki nagy differencia. Az UTSA a harmadik negyedet 58-58 után egy 8-2-es sorozattal zárta és ezzel lépéselõnybe került.

A 66-60-ról induló záró szakaszban a San Diego még 72-71-re felzárkózott. Innen azonban az utolsó öt percet 15-6-ra hozta az UTSA és ezzel értékes gyõzelmet aratott. Tóth Tímea 31 percet töltött a pályán, 2 pont, 8 lepattanó és 2 szerzett labda került a statisztikai lapjára.