Továbbjutott a Hepp Kupában a BKG PRIMA Akadémia

:

:

A Hepp Kupa 3. fordulójában a BKG PRIMA Akadémia 80-50-es sikert aratott az UNI-Győr – Szese otthonában és ezzel bejutott a legjobb négy közé.

Villámrajtot vett a BKG PRIMA Akadémia, így nyolc perc alatt 16-2-re ellépett és végig kézben tartotta az irányítást. 10 perc után 22-9 állt az eredményjelzőn. A második szakasz kiegyenlített játéka után a félidőben 40-31-re ment a BKG PRIMA Akadémia.

A harmadik negyedben felzárkózott a Győr, a legszorosabb állást 47-42-nél regisztrálhattuk. A játákrész végére 57-46-ra újra elszakadt a szigetszentmiklósi együttes. A záró szakaszban pedig egyértelműen fölényben játszott. Azt a 10 percet 23-4-re nyerték, a mérkőzést pedig 80-50-re.

A győztes gárdában Laura Aldazabal 26 ponttal és 12 lepattanóval ért el dupla-duplát, míg Pál Szandra 13 egységig jutott. A győrieknél a 17 pontos Baffy Fanni lett a legeredményesebb.

UNI-Győr Szese – BKG PRIMA Akadémia 50-80 (9-22, 22-18, 15-17, 4-23)

Fotó: BKG PRIMA Akadémia