Továbbra is nyeretlen a Tulsa

:

:

Négy mérkõzéssel folytatódott a hét második felében a WNBA.  Az elmúlt három nap tanulsága, hogy a Detroitból Tulsába költöztetett Shock játéka nem akar összeállni.

A Tulsa úgy szenvedte el második vereségét a San Antonio ellen, hogy egy remek elsõ félidõt követõen teljesen szétesett a játékuk a harmadik negyedben. Ennek az eredménye pedig, 83-74-es vereség lett.

Tovább menetel viszont a Seattle, akik a nyugati fõcsoport rangadóján 79-76-ra verték a Minnesota gárdáját. A Storm együttesénél Swin Cash, Lauren Jackson és Camille Little remekelt. Hárman együtt 60 pontot szereztek a 79-bõl.

A legutóbbi játéknapon nagy verést kapott a keretét a holtszezonban teljesen átalakító két gárda a New York és a Connecticut. A Liberty a Washington ellen omlott össze, a vége 77-61 lett, míg a Sun Atlantában maradt alul 15 ponttal.