:
:
Két új igazolásról érkezett hír szerdán. Az Aluinvent DVTK irányítót, míg az Atomerõmû KSC Szekszárd centert szerzõdtetett.
Az Aluinvent DVTK új igazolása Samantha Prahalis. A klub közleménye itt olvasható.
Az atomerõmû KSC Szekszárd új centere Sandra Pirsic. Részletek itt.
Híreink követhetõek Facebook, Twitter és Instagram oldalunkon!
