:
:
Veretlenül zárta a csoportküzdelmeket a magyar csapat a 3×3-as Egyetemi Világbajnokságon.
A Karlócai Julianna, Mányoky Judit, Miháczi Diána és Varga Barbara alkotta magyar együttes két magabiztos sikert ünnepelhetett. Hong Kongot 20-6-ra gyõzték le a lányok, majd Ausztráliát 22-4-re.
Szerdán az egyenes kieséses szakasz mérkõzéseivel folytatódik a torna. A negyeddöntõben a házigazda Kína elsõ csapata lesz az ellenfél.


