:

:

Csütörtökön három mérkõzéssel folytatódtak a WNBA küzdelmei. Az alábbiakban ezeket az összecsapásokat tekintjük át.

A nap rangadóján a keleti második Connecticut Sun fogadta a nyugati második San Antonio Silver Stars gárdáját. A találkozó nem hozta a várt izgalmakat. A San Antonio azzal a lehengerlõ játékkal rukkolt elõ, amivel a szezon elején a nagy gyõzelmi szériájuk alkalmával.

Becky Hammonék már egy negyed után 25-12-re vezettek, majd 20 perc játékot követõen a szünetre a differencia 40-24-re hízott. A harmadik etapban már 20 pont felett járt a különbség és végül úgy nyert 72-59-re a Silver Stars, hogy a végjátékban triplákkal kozmetikázott az eredményen a Sun. A gyõztes csapat legjobbja a 18 pontos Becky Hammon volt.

A játéknap másik két mérkõzésén a Phoenix és a Seattle ünnepelhetett gyõzelmet. A Phoenix Mercury az Atlanta Dream alakulatánál bizonyult jobbnak, méghozzá DeWanna Bonner parádés teljesítményének, 25 pontjának és 13 lepattanójának köszönhetõen. A Seattle Storm pedig minden minden megerõltetés nélkül, a 19 pontos Camille Little vezetésével verte a Tulsát. A Shock ezzel sorozatban 16. vereségét könyvelhette el.

Phoenix Mercury – Atlanta Dream 109 : 95 (30:20) (29:28) (28:28) (22:19)
Seattle Storm – Tulsa Shock 77 : 63 (26:18) (24:10) (17:23) (10:12)

Connecticut Sun – San Antonio Silver Stars 59 : 72 (12:25) (12:15) (14:17) (21:15)