:
:
Pénteken elrajtolnak a bajnoki élvonal küzdelmei. A címvédõ Sopron Basket idén is ünnepélyes keretek között indítja az évadot. A BEAC-Újbuda elleni találkozót kísérõ program során felvonják az elmúlt évad sikereinek emléket állító zászlókat és Honti Kata mezének visszavonultatására is sor kerül. Részletek a klub közleményében.

Forrás: Sopron Basket Sajtóközlemény
A hagyományoknak megfelelõen idén is ünnepélyes keretek között indítjuk útjára a szezont! A pénteki, 18 órakor kezdõdõ, BEAC-Újbuda elleni bajnokit megelõzõ program keretében azonban nemcsak az újabb elsõségeinknek emléket állító zászlók, hanem ikonunk, Honti Kata meze is a magasba emelkedik!
Érdemes lesz azonban már korábban kilátogatni a Novomatic Arénába, ahol 16.40-tõl utánpótlás csapataink tartanak bemutatót, a legkisebbektõl, a legnagyobbakig.
A csapatok bemelegítését és bemutatását követõen zászlófelvonással indítjuk az ünnepi mûsort. Felhúzzuk a 2016/17-es szezon Magyar Kupa elsõségnek és bajnoki aranyéremnek emléket állító két zászlót, miközben a kivetítõn visszatekintünk az esztendõ emlékezetes pillanataira. Ezt követõen kiderül az is, kit választottunk a tavalyi szezon legjobb játékosának klubunknál.
Az est fénypontja, saját nevelésû játékosunk, klubunk sok kiemelkedõ eredményének egyik letéteményese, ifjú darazsaink példaképe, a profi kosárlabdával felhagyó Honti Kata elbúcsúztatása lesz. Felejthetetlen pillanatok elé nézünk!
A BEAC-Újbuda elleni mérkõzés negyedeiben a már tavaly is nagy sikert aratott STC Cheerleaders ifjú pom-pon lányait láthatjuk a parketten, a szünetben pedig díjazzuk a legtöbbet fejlõdött utánpótlás játékosainkat, lesz tombola, és bérleteseink között kisorsolunk egy értékes Tissot arany karórát is.
A mérkõzésre és az azt kísérõ programokra a belépés DÍJTALAN!
Mindenkit szeretettel várunk! Ünnepeljünk együtt!


