Hirdetés
Archivum

Utolsó másodperces találattal nyert a PEAC



:

:

Hirdetés

Szerdán újabb mérkõzésre került sor a hazai elõszezonban, melyen a PEAC-Pécs 81-80-ra legyõzte a ZTE NKK csapatát. A ZTE 13 ponttal vezetett a negyedik negyedben, de a PEAC Demeter Nóra dudaszós találatával fordított és megnyerte a találkozót. A két csapat szombatra tervezett mérkõzése elmarad, a pécsieknél Raksányi Krisztina és Licskai Zsófia kisebb sérüléssel bajlódik, illetve ezen az összecsapáson Sanja Mandic kapott egy medvepuszit. A felkészülési meccsek sorát tekintve így a PEAC legközelebb kedden az Aradot fogadja, míg a ZTE jövõ héten pénteken a Vasas vendége lesz.

A mérkõzés jegyzõkönyve (Forrás: PEACPECS.hu)

PEAC-PÉCS – ZTE NKK 81-80 (17-17, 21-22, 17-27, 26-14)

PEAC-PÉCS: Mandic 23/9, Roberson 19/9, Szücs L. -, Vucurovic 14, Imovbioh 17. Csere: Demeter 6, Szücs R. -, Wentzel 2, Tenyér -, Sellei -. Edzõ: Gabriel Carrasco, Georgi Bujukliev

ZTE NKK: Koziar 9/3, Jeffery 10, Szalay 4, Kovács 4, Harper 24. Csere: Pavel 16/3, Gorjanácz 6/6, Õri 7, Jurkó -, Varga -, Vincze 3. Edzõ: Gáspár Dávid, Horváth Zsófia
 

Hirdetés