Hirdetés
USA

Vasárnap bemutatkoznak Juhász Dorkáék



:

:

Hirdetés

Vasárnap idei első felkészülési mérkőzését vívja a UConn. Juhász Dorkáék a Fort Hays State csapatát fogadják magyar idő szerint 19 órától.

A világjárvány miatt a UConn az elmúlt évadban végig zárt kapuk mögött játszott. 624 nap után fognak ismét közönség előtt szerepelni a Gampel Pavilonban.

Az AP-nél a szezon előtti szavazáson a UConn-t a második helyen rangsorolták. Ez a 24. szezon, hogy Geno Auriemma gárdája a top 5-ben szerepel.

A UConn keretét nézve 10 játékos visszatér az elmúlt évadból. Négy újonc csatlakozik hozzájuk, Azzi Fudd, Caroline Ducharme, Amari DeBerry és Saylor Poffenbarger. Juhász Dorka pedig az Ohio State-től került a szakmai programba. Ott az elmúlt szezonban 14.6 pontot és 11.1 lepattanót átlagolt. A magyar tehetség kapcsán már kiemeltük, hogy 2022-ben esélyesnek tartják a Katrina McClain-díjra.

A UConn és a Fort Hays State második alkalommal találkozik. Legutóbb 2017. november 1-én vívtak hasonló edzőmérkőzést.

A találkozó a Huskies All-Access szolgáltatáson keresztül élőképes közvetítés formájában követhető. Élő statisztika ITT érhető el. 

Hirdetés