:
:

Az ELTE BEAC Újbuda a hivatalos felületein bejelentette, hogy Vég-Dudás Anna távozik a klubtól.
Két évvel ezelőtt érkezett hozzánk Miskolcról Vég-Dudás Anna, azaz Dudi, aki másfél éven át csapatkapitányként irányította együttesünket. Töretlen hite, személyisége sokunk számára adott kapaszkodót a nehéz időszakokban, a pályán pedig fontos pillanatokban mutatta meg harcosságát – elég csak az utolsó hazai, Csata TKK elleni helyosztón mutatott teljesítményére gondolni.
Dudi, mindent köszönünk, hiányozni fogsz nekünk!
Dudi így búcsúzott tőlünk:
“Az ember azt nézi, ami a szeme előtt van, de az Úr azt nézi, ami a szívben van.”-1Sámuel 16:7
-mindig ez az Ige ugrik be, ha az itt töltött két év eseményeire gondolok, úgyhogy ezért is kezdenék ezzel. Elvehetetlen az amit együtt elértünk, de számomra annál is értékesebb az út amit mindezért megtettünk. Nem tökéletességről szólt, hanem kitartó, hatalmas szívekről, amik keresztül vittek minket hegyeken völgyeken egyaránt. Ez valami olyasmi ami túlmutat a kosárlabdán, valami amit magammal vihetek a továbbiakban is. Ezért is mondhatom teljesen őszintén, hogy végtelenül hálás vagyok mindazért, amit a BEAC-tól kaptam, különösen pedig azokért az emberekért, akikkel itt dolgozhattam.
Köszönök nektek mindent, mindig nagy szeretettel fogok visszanézni erre az időszakra.”
Ezzel mi is így vagyunk, sok sikert a továbbiakban, Dudi!


