Véget ért a szezon a Duquesne számára

:

:

A WNIT rájátszásának harmadik körében a Duquesne 65-52-re alulmaradt a St. John’s alakulatának otthonában és ezzel lezárult számára a szezon.

Fotó: redstormsports.com

A St. John’s végig kézben tartotta az irányítást, már az elsõ négy percben 9 pontos elõnyre tettek szert. A folytatásban még felzárkózott a Duquesne, de a 13-9-rõl induló második negyedben döntõ differencia alakult ki. A St. John’s legnagyobb elõnye 19 egység volt. Végül a félidõben 34-17 állt az eredményjelzõn.

A harmadik negyedben is hasonló mederben zajlott a küzdelem, 27 ponttal meglépett a St. John’s. A Duquesne nagyot küzdött, nem adta fel a meccset és a negyedik negyedet 24-12-re nyerve zárták le a szezont. Kuttor Enikõ 15 percet töltött a pályán, 2 pont és 6 lepattanó került a neve mellé.

Duquesne – St. John’s 52-65 (9-13, 8-21, 11-19, 24-12)