Veretlenül fordul a válogatott szünetre a Valencia

:

:

Csütörtöktől szombatig a válogatott szünet előtt még egy teljes fordulót rendeznek a spanyol élvonalban. Egy találkozóra került sor csütörtökön, melyen a Valencia 88-56-ra verte az Alter Enersun Al-Qázeres gárdáját. A Valencia 10/10-es mutatóval fordul a válogatott szünetre.

Az egyoldalú találkozón a Valencia a félidőre 47-30-ra ellépett és végig kézben tartották az irányítást. Rebecca Allen 19, Laticia Romero és Celeste Trahan Davis 13-13 ponttal zárt.

Nézzük, hogy ezen tíz győzelem alkalmával kik voltak a jelentősen megerősített Valencia legjobbjai.

Rebecca Allen 14 pontot, 3 lepattanót és 0,8 gólpasszt átlagolt. Laura Gil statisztikai lapján 9,6 pont, 4,7 lepattanó és 1,7 gólpassz átlag szerepel, míg Celeste Trahan Davis 9,5 pontot, 6,2 lepattanót és 0,8 gólpasszt jegyzett mérkőzésenként.

Sokan követik Queralt Casas szereplését, aki remek soproni időszak után igazolt Valenciába. Casas a 10 találkozón 27 perc alatt 8,5 pontot, 3,6 lepattanót és 2,3 gólpasszt jegyzett.