:
:
Múlt héten kedden szerepelt a Lattes Montpellier otthonában Euroliga selejtezõ visszavágó mérkõzésen az Atomerõmû KSC Szekszárd. Egy félidõn át kiválóan tartotta magát az elmúlt évad bajnoki ezüstérmese, de végül a francia csapat rutinja érvényesült. A franciaországi túráról készített a klub egy kisfilmet, mely az alábbiakban megtekinthetõ.
BLMA – Atomerõmû KSC Szekszárd (2017.10.03.) Montpellier from KSC Szekszárd on Vimeo.


