:
:
Az M4 Sport reggeli mûsorában Bodnár Péter az MKOSZ fõtitkára volt a vendég. A sportág 48 után érte el azt a sikert, hogy ugyanazon szezonban a nõi és a férfi válogatott is kvalifikálta magát az Európa-bajnokságra. A beszélgetés az alábbi linken tekinthetõ meg.
Negyvennyolc éve nem volt ilyen a magyar kosárlabdában
A magyar nõi kosárlabda-válogatott könnyedén nyert a szlovák csapat ellen Pöstyénben, így csoportelsõként jutott ki a jövõ évi Európa-bajnokságra. Az M4 Sportreggeli címû mûsorában elhangzott, negyvennyolc éve nem fordult elõ, hogy mindkét válogatott egy évben szerepelt volna kontinenstornán.


