Az Atomerõmû KSC Szekszárd és a CMB Cargo UNI Gyõr Európa Kupa párharcának felvezetéseként a DigiSport Reggeli Start címû mûsorában egy hosszabb beszélgetés készült Teja Oblakkal. A szekszárdiak szlovén válogatott irányítója az eddigi tapasztalatairól és a szezon alakulásáról is beszélt.