Yvonne Turner 20 pontot elérve segítette győzelemhez az Orenburgot

:

:

A női kosárlabda Euroliga harmadik fordulójának csütörtöki játéknapján a Nagyezsda Orenburg 62-55-re legyőzte a belga Castors Braine-t. Válogatottunk honosított játékosa Yvonne Turner ponterős teljesítménnyel segítette győzelemhez az orosz együttest.

A vártnál nehezebben érvényesítette fölényét a Nagyezsda Orenburg a Castors Braine legyőzése során. A belgák az első szakasz végén még 18-14-re vezettek és a legnagyobb előnyük a 7 pontot is elkérte. Az Orenburg ugyan a félidőre fordított, de nem tudták leszakítani riválisukat. Georgios Dikaioulakos sem léptek el 7 egységnél jobban. A hajrában 56-55 után Yvonne Turner átadásából Nayo Raincock-Ekunwe talált be, majd Erica Wheeler két büntetője alakította 60-55-re az állást. A végeredményt pedig Yvonne Turner duplája állította be.

A 62-55-ös sikerből Yvonne Turner közel 30 perc alatt 20 ponttal, 5 lepattanóval és 2 gólpasszal vette ki a részét.

VIDEÓ ITT LÁTHATÓ: Yvonne Turner klasszis villanásai