Yvonne Turner 21 ponttal vezette újabb sikerre az Orenburgot

:

:

Az Euroliga 4. fordulójának nyitó mérkőzésén a Nagyezsda Orenburg 78-51-re verte a Reyer Veneziát. Yvonne Turner ismét ponterős teljesítményt nyújtott.

Az Orenburg a váratlan hétvégi bajnoki veresége után motiváltan kezdett és már az első percekben 6-6 után állva hagyták a Reyer Venziát. Az első negyed végén 27-17-re vezettek, a félidőben pedig 43-27-re. Ekkor már 9 pontnál járt Yvonne Turner. A folytatásban is hasonló ütemben nőtt a differencia. A 30 egységet is elérte a különbség, így nem volt kérdés a siker. A válogatott szünet előtt az Orenburg vasárnap még egy bajnoki mérkőzést játszik, a Szpartak Moszkvát fogadják.

Yvonne Turner a magabiztos győzelem alkalmával 21 pontot, 3 lepattanót és 4 gólpasszt jegyzett.