Yvonne Turnerék veresége a Landes otthonában

:

:

Szerdán hat mérkőzést rendeztek a francia élvonalban. A Lyon vereségéről már beszámoltunk, most nézzük a többi találkozót.

Az Atomerőmű KSC Szekszárd Európa Kupa nyocladdöntős riválisa a Saint-Amand Hainaut Basket 80-54-re alulmaradt a Bourges otthonában. Elin Eldebrink, Alexia Chartereau és Iliana Rupert 11-11 pontot ért el a győztes gárdában.

Yvonne Turner csapata a Carolo Basket 76-64-es vereséget szenvedett a Basket Landes otthonában. A 35-33-as félidő után a harmadik negyedben ugrott meg a differencia a felek között. Yvonne Turner 19 és fél perc alatt 9 pontot, 3 lepattanót és 2 gólpasszt ért el.

Kisebb meglepetésre a Lattes Montpellier 55-45-re kikapott a Tarbes-tól. A Roche Vendee pedig fontos győzelmet aratott a rájátszásba kerüléséért vívott versenyfutást tekintve.

Nantes Rezé – Charnay 79-59
Bourges – Saint-Amand 80-54
Tarbes – Lattes Montpellier 55-45
Villeneuve d’Ascq – Lyon 73-71
Roche Vendée – Landerneau 82-55
Basket Landes – Charleville-Mézières 76-64