A cseh negyeddöntõik második meccseit is lejátszották

:

:

Péntektõl vasárnapig került sor Csehországban a negyeddöntõ párharcok második meccseire. A hét elején két párharc le is zárulhat.

Az USK Praha Marija Rezan és Karolina Elhotova eredményes játékával a papírformának megfelelõen másodszor is nagy különbséggel verte a Karlovy Vary együttesét. A 87-65-ös sikerük azt jelenti, hogy kedden hazai pályán megszerezhetik a harmadik sikert a párharcban és bejuthatnak az elõdöntõbe. A Nymburk az elsõ meccsen nagyon szenvedett a Slovanka MB ellen. Ezúttal idegenben könnyedén, 74-51 arányban érvényesítették a papírformát és szintén 2-0-ra vezetnek.

Két párharc 1-1-re módosult. A KP Brno visszavágott városi riválisának, miután a Zabiny Brno otthonában 74-53-as gyõzelmet arattak. A harmadik negyed végén 43-43 állt az eredményjelzõn, de ezt követõen érvényesült a KP Brno nagyobb rutinja. A Slavia Praha 90-59-re kiütötte a Hradec Kralove alakulatát és ezzel az elsõ fordulós 20 pontos idegenbeli veresége után életben tartotta reális esélyeit az elõdöntõrre.

BA K. Vary – ZVVZ USK Praha 65-87
Az egyik fél harmadik gyõzelméig tartó párharc állása 2-0 a ZVVZ USK Praha javára.

Slovanka MB – DSK Basketball Nymburk 51-74
Az egyik fél harmadik gyõzelméig tartó párharc állása 2-0 a DSK Basketball Nymburk javára.

®abiny Brno – KP Brno 53-74
Az egyik fél harmadik gyõzelméig tartó párharc állása 1-1.

BLK Slavia Praha – Sokol Nilfisk H. Králové 90-59