Jön a TFSE-Vasas párharc harmadik mérkőzése – edzői nyilatkozatok

:

:

Fotó: Borhi Mihály / TFSE

A Tippmix Női NBI.A rájátszás 5-8. helyért zajló TFSE-MTK – Vasas Akadémia párharcában a sorsdöntő harmadik mérkőzésre kerül sor. Az alábbiakban a találkozó előtti edzői nyilatkozatok olvashatók.

Szombat, 19:00
TFSE-MTK – Vasas Akadémia
Dr. Koltai Jenő Sportközpont
Játékvezetők: Nagy Viktor, Rózsavölgyi Alexandra, Gruber Nikolett Lilla (Nagy János)

Hegedűs Péter (vezetőedző, TFSE-MTK): “Ugyanolyan fizikális mérkőzésre számítok, mint a legutóbbiak voltak, és abban is biztos vagyok, hogy a Vasas kettőzött energiával fog érkezni. A második mérkőzésen fejben jobban ott volt a csapat, mint a hazai találkozó alkalmával, azonban még jobb játékra lesz szükségünk a harmadik meccsen. A páratlan negyedek elejét rosszul kezdtük, a lepattanóharc és a büntetővonalon való higgadtság kulcsfontosságú lesz a mi részünkről. A szezon ezen szakaszában, különösképp a sorozatterhelés hatására már mindenkinek itt fáj-ott fáj, de a lányok éhesek a sikerre, és mindent meg fognak tenni annak érdekében, hogy megnyerjük a párharcot.”

Milos Pavlovic (vezetőedző, Vasas Akadémia): “Mentalitásban kell változtatnunk a legtöbbet, ezen fog múlni a párharc. Jól ismerjük az ellenfelet, tudjuk mik az erősségei és gyenge pontjai, csak jól kell kijátszanunk a lapjainkat. Szerdán rossz napot fogtunk ki, minden játékosunk gyengébben teljesített annál, mint amit tud. Harcolnunk kell az utolsókig, hiszen még koránt sincs vége!”