Krivacevic Tijana 25 pontig jutott, de az Orduspornak ismét nem jött össze a gyõzelem

:

:

Az Orduspor 80-69-es vereséget szenvedett a B.G.D. otthonában a Török Bajnokság 13. fordulójában. Krivacevic Tijana 25 pontot szerzett a vesztes csapat színeiben.

Az Orduspor immár a Besiktashoz távozott Jelena Milovanovic nélkül lépett pályára, de az elsõ félidõ így is jól sikerült nekik. 20 perc játék után 33-33 állt az eredményjelzõn. Az igazán nagy különbség a harmadik negyedben alakult ki, melyet 27-15-re megnyert a B.G.D. Innentõl kezdve nem volt visszaút az Orduspornak, bár sikerült a meccset 10 pont környékén tartani, ez csak a tisztes vereséghez volt elég.

Krivacevic Tijana 39 perc alatt 25 ponttal, 7 lepattanóval és 2 gólpasszal zárt.

B.G.D. – ORDUSPOR 80-69