Megszerezték az első győzelmüket Czukor Dalmáék

:

:

Fotó: Oxygen Roma Basket Facebook

Vasárnap az olasz bajnokság 4. fordulójában az Oxygen Roma Basket, Czukor Dalmával a soraiban, 73-58-ra verte az O.ME.P.S. Battipagliát. Ezzel a római gárda fennállása első sikerét ünnepelhette.

A szoros első negyed után a második etapban ragadta magához az irányítást az Oxygen Roma Basket. Egészen pontosan a Battipaglia 27-25-ös vezetése után 11-0-val fordítottak. Innentől végig a rómaiak jártak előrébb. A félidőben 38-29 állt az eredményjelzőn, a harmadik negyed végén 55-46. A záró szakaszban kinyílt az olló a felek között. A legnagyobb differencia 17 pont volt.

Az Oxygen Roma Basket 73-58-as sikere alkalmával 31 perc 37 másodpercet töltött a pályán Czurkor Dalma, 13 pontot, 6 lepattanót és 3 gólpasszt jegyzett.

Az olasz bajnokság 4. fordulójában szombaton Juhász Dorka csapata a Famila Schio is győzelmet ünnepelhetett. Erről bővebben ITT írtunk.

Dinamo Banco di Sardegna Sassari – Famila Wuber Schio 78-86
Virtus Segafredo Bologna – E-Work Faenza 74-69
Oxygen Roma Basket – O.ME.P.S. Battipaglia 73-58
Allianz Geas Sesto San Giovanni – Alama San Martino di Lupari 73-63
Umana Reyer Venezia – Repower Sanga Milano 73-52
La Molisana Magnolia Campobasso – Passalacqua Ragusa 78-54