Nem sikerült az újabb győzelem Wentzel Nóra csapatának

:

:

Fotó: basketligakobiet.pl

December 9-én és 10-én a 9.forduló mérkőzéseit rendezték a lengyel női első osztályban.

A Worclaw hazai pályán fogadta a Gorzów gárdáját. A mérkőzés elején még Wentzel Nóráék vezettek (22-23), azonban a második negyedben fordított a hazai csapat és 42-34-es eredménynél mentek pihenőre a csapatok. A harmadik etapban a Worclaw folytatta a jó szériáját, és 62-49-re növelte az előnyét. A Gorzów az utolsó 10 percet megnyerte (19:23), ez azonban nem volt elég a győzelemhez, így idegenben 81-72 arányban veszítették el a mérkőzés a Worclaw ellen.

Wentzel Nóra 17 percet töltött a pályán és ez idő alatt 4 pontot szerzett és 2 gólpasszt adott.

A lengyel bajnokság 9.fordulójának további eredményei:

Energa Polski Cukier Toruń – KS Basket 25 Ekstraklasa Sp. z o. o. Bydgoszcz 76-68

KGHM BC Polkowice – MB Zagłębie Sosnowiec 88-61

MKS Pruszków – Enea AZS Politechnika Poznań 52-80

Polski Cukier AZS UMCS Lublin – SKK Polonia Warszawa 75-50

A lengyel bajnokság hivatalos honlapja és a tabella ide kattintva érhető el.